Azerbaycan’ın Zenginleri

477

Daha önceleri sizlere zengin insanları yazmıştık. (Paraya Para Demeyen Instagram Ünlüleri) Bu sefer de kardeşlerimizden zengin olanların fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Emin olun hiç kıskanmadım, hiç birine içimden kötü bir laf etmedim 🙂 zengin olmak en çok Azeri kardeşlerime yakışmış. Onların bir Amerikalı’dan ya da İngiliz’den ne farkı var, uzak ülkedeki zenginleri konu alan yazılar yazmıştım bu sefer yanı başımızdaki, komşumuz olan ve Türklerin tek gerçek kardeşlerinin fotoğraflarını paylaşmak istedim.

Ülke olarak çoğu zaman batılı insanları örnek aldık, onların yaşam tarzlarını, neler giydiklerini neler içtiklerini merak ettik ama yanı başımızdaki Azeri kardeşlerimizi görmezden geldik çoğu zaman. Bir tek Eurovision yarışmalarında hatırladık kim ile kardeş olduğumuzu “Dünyada bizi seven bir tek Azerbaycan var” dedik sonra unuttuk, kötü zamanlarda desteklerini gördük ama iyi zamanlarda gözümüz hep batıdaydı.

İnşallah bu kardeşlerimiz daha çok kazanırlar ve dostluğumuz hep devam eder.

Azerbaycan Zenginleri - 1Azerbaycan Zenginleri - 2
Azerbaycan Zenginleri - 3 Azerbaycan Zenginleri - 4 Azerbaycan Zenginleri - 5 Azerbaycan Zenginleri - 6 Azerbaycan Zenginleri - 7 Azerbaycan Zenginleri - 8 Azerbaycan Zenginleri - 9 Azerbaycan Zenginleri - 10Azerbaycan Zenginleri - 13

Azerbaycan Zenginleri - 12

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here