Dünya Üzerindeki En Lüks 3 Tatil Mekanı

185

Eğer dünyanın en güzel yerlerini görmek istiyorsanız, dünyanın görmediğim yeri kalmasın diyorsanız ve tabi ki çok paranız varsa sizlere önerebileceğim 3 yer var. Balayına gitmek için yer arayorsanız ya da kendinizi sultanlar gibi ağırlayacak bir otel hayal ediyorsanız veya şımartılmak istiyorsanız yazımızın devamını okumalısınız.

Eğer önceki “Balayında Gidebileceğiniz En Pahalı 3 Yer” yazımızı inlecelemiş ve hala daha karar veremediyseniz, bu yazımızıda okumanızı tavsiye ederiz.Mavinin ve yeşilin karıştığı, huzur bulacağınız ve çok para harcayacağınız 3 yeri sizinle paylaşmak istiyorum.

3 Sainte Anne Resort & Spa

Sainte Anne Resort & Spa

 

Afrika’nın doğu kesimde yer alan bir ada üzerine kurulu 87 tane villadan birini seçebilirsiniz. Ada üzerinde başka hiç bir yapı bulunmamaktadır. Gününüzü tamamen kendinize ya da kimle gittiyseniz ona harcayabileceğiniz, kalabalıktan uzak, yukarı baktığınızda yeşili aynı zamanda da mavi ile iç içe olabileceğiniz 5 yıldızlı bir otel. Bazı villaların kendine özel havuzu bulunan, fitness merkezleri, tenis kortları ve çeşit çeşit su sporu yapabileceğiniz bir yer. Arkanıza yaslanıp kafanızı dinleyebileceğiniz bir mekan.

Sainte Anne Resort & Spa

2 Sugar Beach – Viceroy Resort

Sugar Beach - Viceroy Resort

Beyaz kum ile kaplı sahili ve yanı başınızda yağmur ormanlarının yeşili eşliğinde birinci sınıf yemek yiyebileceğiniz bir yer. İster doğa ile baş başa kalabileceğiniz bungalov tarzı yapılar  isterseniz de daha lüks olan villaları tercih edebilirsiniz. 7 gün 24 saat size hizmet için bekleyen size özel kişisel uşak ile kafanızı bile kendiniz kaşımıyacağınız bir yer.

Sugar Beach - Viceroy Resort

1 Per Aquum

Per Aquum

Maldivlerin eşsiz adalarından birinde yer alan, su altında bulunan restoranı ile denizin içinde yemek yeme imkanına sahip olacaksınız. Balayı için en uygun yerlerden biri olan Per Aquum, sizi davet eden kumsalı ve akşamları göz alabildiğince yıldızı, yeşile ve maviye doyabileceğiniz bir yer.

Per Aquum

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here