Dünyanın En Lüks Otelleri

238

Dünya genelinde sayılı zengin insan vardır. Bu insanlar her zaman için daha iyisine erişim sağlamak ve her zaman çok daha iyi sonuçlar elde etmek istemektedir. Bu alanda birçok insan tarafından tercih edilmekte olan lüks oteller playboy temalı bir yapıya sahip olması ile bilinmektedir. Bu otellerin içeriğinde yer alan 1500 metre kare üzerinde dev süitler ile beraber keyifli bir tatil yapma imkânına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Royal Penthouse Suite Hotel

Geceliği 141 600 TL olması ile bilinmekte olan Royal Penthouse Suite Hotel President Wilson’u tercih edecek olan bireyler Cenevre’de harika anlar yaşayabilmektedir. Paranomik bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan bu otel aşırı düzeyde güvenilir bir alt yapıya sahip olması ile bilinmekte olan cam ve kapılarının kurşungeçirmez niteliklerde bir haldedir. Bu oteli tercih eden bireyler geniş teras ve özel havuzlardan yararlanabilmektedir. Teras üzerinden pembe bir şehir silueti izlemenin mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Royal Penthouse Suite Hotel

Presidential Suite

Presidential Suite otelin kral süiti 98 bin TL üzerinden satışa sunuluyor olduğu görülmektedir. Geçmiş yıllarda bir kral süiti olarak bilinir ve birçok güvenlik önleminin alınmış olduğu bu otelde sadece 4 katlı bir apartman görünümü söz konusudur. Aşırı derecede lüks olmamasına rağmen geniş bir terasa sahip olması ve Hindistan’ın Jaipur kentini panoramik olarak rahat bir şekilde izleme imkânına sahip olabileceksiniz ve özgün bir görünüme sahip olması ile bilinmekte olan müze sayesinde etkileyici bir görüntü ile karşılaşacaksınız.

Presidential Suite

Manhattan Hotel

360 Derece Manhattan otelinde konaklamak isteyen bireyler geceliğine 91 bin TL gözden çıkarmak durumunda kalıyor. Bu otelin Amerika’nın Newyork eyaletinde yer aldığı ve 400 metrekare üzerine kurulmuş olan süit üzerinde keyifli bir görünüm elde etmenin mümkün olduğunu göreceksiniz.

Manhattan Hotel

Hilltop Estate Owner’s

Hilltop Estate Owner’s Accommodation oteli tercih edecek olan bireyler Fiji’de yer alan özel villalar üzerinde rahat bir şekilde konaklama imkânına sahip olabilmektedir. Villa sahibi olan bireyler tarafından insanlara sunulmuş olan bu özel mekânlar Redd Bull milyoneri tarafından sunulmuş olan bu adada 25 villa üzerinde insanlar yaşamını sürdürebilmektedir.

Hilltop Estate Owner’s

Sky Villa Palms Resort

Playboy temalı bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan Hugh Hefner Sky ile beraber keyifli anlar yaşamanın mümkün olduğunu görebileceksiniz. Sky Villa Palms Resort sayesinde spa merkezi ve playboy temalı etkin sonuçlar ile karşı karşıya kalabileceksiniz. Las Vegas’ın tüm alanlar üzerinden rahat bir şekilde görünebiliyor olduğunu, bar ya da poker masaları üzerinde keyifli bir şekilde oyunlar oynamanın mümkün olduğunu görebileceksiniz.

Sky Villa Palms Resort

Grand Resort Lagonissi

Royal Villa at the Grand Resort Lagonissi oteli tercih edecek olan bireyler Atina’da yer alan bu otelde özel piyanistin bile olduğu bir lokasyona konaklama imkânına sahip olabileceksiniz. Bu otelde geceliğine 75 bin lira ödemeniz gerekecek ve enerjinizi yalnızca içkilerinizi yudumlarken harcayacağız tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz ve odanızda size özel masaj yapan masözlerin olduğu ve rahat bir şekilde yorgunluğunuzu atacak bir şekilde yaşamınızı sürdürebileceksiniz.

Grand Resort Lagonissi

Royal Towers Bridge Suite

Royal Towers Bridge Suite’i tercih edecek olan bireyler Atlantis’de rahat bir şekilde tatil yapabilecektir. Bu alanda 7 kişinin emrinize amade olduğunu göreceksiniz. Eğlence ve keyif dolu bir an yaşayacaksınız. İstediğiniz andan itibaren odanıza gelecek olan bu 7 kişi sizin isteklerinizi iyi bir şekilde karşılayacaktır.

Royal Towers Bridge Suite

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here