İstanbul’da Yapılacak 3 Lüks Konut Projesi

260

İstanbul’da gün geçmiyorki bir yerde inşaat olmasın. Boş olan hiçbir yer kalmadı, artık yerleşim alanları şehirin uzak yerlerine yapılmaya başlanıyor. Şehrin içinde olanlarsa lüks yaşamın en üst seviyesinde yaşama imkanını vermeye çalışıyorlar.

İstanbul’da ev sahibi olmak oldukça zor, ev fiyatları uçmuş durumda. Özellikle metro yakınlarında olanlar ya da ulaşım kolaylığı sunan projeler, el yakar cinsten. Lüks konut projesi olarak sunulan projelerin bazıları, normal projeler aslında, lüks ile pek bir alakası yok ama bazıları ise, yeri geliyor evin ışığını bile siz yakmıyorsunuz. Bu tarz ileri teknolojileri, standart olarak sunan projelerde var.

Aslında önemli olan bir başınızı sokacak bir eve sahip olmanız, gayrimenkul her zaman değeri yükselen bir sektör nasılsa, ileri de satmayı düşünseniz bile zarar etmeniz oldukça zor. Sizlere İstanbul’daki 3 adet lüks konut projesini anlatmak istiyorum.

3 Haliç Panorama

Haliç Panorama

Haliç, Osmanlı izlerini taşıyan, tarihin kokusunu içinizde hissedebileceğiniz, eşsiz manzaraya sahip olan İstanbul’un en güzel yerlerinden biridir. Lokasyon olarak şehrin içinde kalmaktadır. İçinde avm, fitness merkezi, seyir terası, sosyal tesisi ve insanların yaşamını kolaylaştırmayı planlanarak yapılmış çok fazla mekan bulunmaktadır. Haliç Panorama’da 1+1 dairelerin fiyatları 305.000 TL, 2+1 daireler 550.000 TL, 3+1 daireler 750.000 TL civarındadır.

2 Terrace Plus

Terrace Plus

İnanlar inşaat tarafından yapılan bu proje, mimari olarak en beğendiklerim arasında. Yeni nesil villa yaşamının nasıl olduğunu tam anlamıyla yaşatmışlar. Modern mimariye sahip villalarda, akıllı ev sistemleri, kendinize özel bahçeler, dinlenme alanları, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, son teknoloji güvenlik sistemine kadar bir sürü özelliği bulunan 54 adet villa satışa çıkarılmış. Zekeriyaköy’de yapılan bu lüks projede, villa fiyatları 500.000 dolar ile 900.000 dolar arasında değişiyor.

1 Queen Central Park

Queen Central Park

Bomonti’de hayata geçirilen projede, yüksek güvenlik ve lüks yaşamı sizlere sunmak istiyorlar. Şehrin içinde olmasında dolayı, sizlere 11.000 metrekarelik bir bahçe tasarlamışlar. Bunun nedeni, yaşayanların yeşile doyması için düşünmüşler. Proje içerisinde, spa & sauna, fitness merkezi, spor tesisi, açık ve kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkurları ile kendinize zaman ayırabileceğiniz oldukça fazla mekan bulunmakta. Sinpaş GYO’nun hayata geçirdiği bu projede, stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edilmiş toplamda 900 adet konut bulunmaktadır. Stüdyo daireler 450.000 TL’ye, 1+1 daireler 650.000TL civarında satılmaktadır. Projenin bitiş tarihi 2018 olarak söylenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here