Maison Valentina Tasarımı Olan Lüks Banyolar

120

Banyo, evimizin belki fazla zaman geçirdiğimiz alanı olmayabilir ama sırf bu yüzden lüks olmayacak gibi bir kaide de bulunmuyor. Genellikle evimizin en az önemsediğimiz ve en küçük olan bölümüdür. Dünyaca ünlü insanların banyosunun lüks içinde olması, bir zamanlar ülkemizde de konuşulan konular arasındaydı.

Maison Valentina Lüks Banyo - 1

Maison Valentina, İngiltere ve Amerika olmak üzere sadece 2 tane mağazaları bulunmaktadır. Bu firma tamamen lüks banyolar tasarlamak amacıyla kurulmuş bir şirket. Tasarımları arasında, küvetler, lavabolar, banyo aksesuarları, aynalar, dolaplar, koltuklar, sehpalar bulunmaktadır. Tasarladıkları ürünlerin internet üzerinde fiyatları bulunmamaktadır. Almak istediğiniz ürün için firmaya bir mail gönderiyorsunuz ve onlarda sizlere fiyatını bu şekilde söylüyor. Bana saçma gelsede firma politikası bu şekilde.

Maison Valentina Lüks Banyo - 3

Ürünlerinin genel hattı siyah ve beyaz renklerin içersinde altın veya pirinç kullanılarak tasarlıyorlar. Örnek vermek gerekirse tasaladıkları lavaboların ya da küvetlerin çok enteresan dizaynları mevcut. Çoğunlukla siyah, beyaz ve sarı renklerdedir.

Maison Valentina Lüks Banyo - 4

Şirket ayrıca egzotik tasarımlar ve pirinç malzeme kullanarak Senfoni adlı bir koleksiyon tasarlamıştır. Bu koleksiyonda kullanılan malzemeler el yapımı ve mükemmel kalitede olması için uğraşılmaktadır. Zarafet ve sanatsal duran bu ürünleri banyonuzda kim görürse görsün, banyoya ne için gittiğini unutacaktır.

Maison Valentina Lüks Banyo - 6

Maison Valentina Lüks Banyo - 5

Maison Valentina, lüks eşyaların tasarlandığı 7 firmanın bir tanesidir. Diğer firmalar, oturma odası, mutfak ya da yatak odası için ürünler tasarlamaktadırlar.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here