Türkiye’nin En Lüks ve En Pahalı 3 Spa Oteli

228

Daha önce yazdığımız Türkiye’nin en lüks ve en pahalı oteli listemizin dışında sizlere yine en pahalı ve en lüks ama bu sefer Spa otellerini listeliyeceğiz.

SPA’nın anlamı Salus Per Aquam yani “su ile gelen sağlık” demektir. Yani Spa oteline gittiğinizde, hem ruhsal hem de bedensel olarak sizi arındırır, temizler ve bir nevi tedavi olursunuz. Kafanızı dinleyebileceğiniz, sessiz, sakin, rahatlamanızı sağlayan bir çok Spa oteli ülkemizde bulunmakta ama sizlere listeleyeceğimiz bu 3 Spa oteli, Türkiye’nin en lüks ve geceliği en pahalı olan otelidir.

3 D-Resort Göcek

D Resort Göcek

Muğla’da yer alan D-Resort Oteli, eşsiz denizi, mükemmel manzarası ve leziz yemekleri ile adından söz ettirdiği kadar Spa hizmetleri ilede akıllarda kalan bir oteldir. Normal ve suit oda seçeneği bulunan bu otelin gecelik fiyatı 190€ civarındadır.

2 D-Hotel Maris

D-Hotel Maris

Marmaris’te bulunan bu lüks otel sizlere birinci sınıf bir tatil imkanı sunarken yanında birinci sınıf Spa hizmetide sunmaktadır. 3 adet yüzme havuzu, hamamı, fitness merkezi ve aklınıza gelebilecek her şeyin bir arada olduğu, bölgenin en lüks otellerinden biridir. Suit odalarının yanı sıra villada da kalma imkanı sunan bu otel, lüksün Marmaris’teki adı. Otelin gecelik fiyatı normal odalar için 250€ civarındadır.

1 Shangri-La Bosphorus

Shangri-La Bosphorus

İstanbul’da bulunan bu otel, düğün mekanları arasında gözde olanlarından bir tanesidir. Ama biz evlenmeye değil Spa yaptırmaya geldik değil mi? 8 adet lüks suiti bulunan bu otelin, eşsiz boğaz manzarası, lüks dekoru, leziz yemekleri ile adından söz ettiren oldukça pahalı bir otel. Yüksek donanımlı ve nitelikli terapistlerin bulunduğu Shangri-La Bosphorus Otelinde birinci sınıf Spa yaptırmak istiyorsanız geceliği 400€ civarında bir parayı gözden çıkarmalısınız.

Kendinizi tazelemek, rahatlatmak ve bunun yanında güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız, sizlere tavsiyem bu 3 otelden birini tercih etmeniz. Konuklarından tam not olan bu oteller için dünyanın bir çok ülkesinden turist gelmektedir. Pahalı olduğunun farkındayız ama pahalı olmasaydı zaten bizde sizlere bu otelleri listelemezdir öyle değil mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here