Böbreğinizin En Çok Para Ettiği 9 Ülke

594

Vücudumuz, mükemmel bir uyum içerisinde çalışan ve inanılması güç bir tasarım ile birleştirilmiş bir yapı olduğunu biliyoruz. Bu Allah’ın bir hikmeti bunda hiç şüphemiz yok. Vücudumuzun içerisindeki organlar, çok uçuk fiyatlara alıcı bulabiliyor. Şöyle kaba taslak toplasak milyon dolarlara erişebiliyor yani varlık içinde yokluk çekiyoruz. Ama karaborsada en çok alıcı bulunan organımız böbreklerimiz. Tabi ki böbrek sorunu yaşayan insanlara hatta hastalıkla uğraşan her insana acil şifalar diliyoruz.

Bir ara ülkemizde de oldukça sık olmaya başlayan organ kaçakçılığının dünyada da insanların acıları üzerinden, hastalıkları üzerinden, çaresizlikleri üzerinden para kazanmaya çalışan vicdansız insanlar bulunmakta. Bir ülkeye seyahate gidersiniz, eğlenmek için gittiğiniz bir mekanda yeni tanıştığınız insan ile birlikte vakit geçirirsiniz sonra bir bakmışsınız küvette buzlar içinde uyanmışsınız. Size tavsiyem insanlara çok çabuk güvenmeyin. Tabi ki organ bağışlamak, bir insanı hayata döndürmek, yaşama tekrar bağlamak çok güzel bir duygu olsa gerek ama bu sizin isteğinizle yapılması gerekir.

Böbreğinizin karaborsada en çok para ettiği 9 ülkeyi listeliyeyim. Bilin ki buralara yolculuk ederseniz 2 kat dikkat edin.Siz, siz olun başınıza gözünüze dikkat edin.

9 Çin – 87 Bin Dolar

8 Güney Afrika – 100 Bin Dolar

7 İsrail – 100 Bin Dolar

6 Sırbistan – 123 Bin Dolar

5 Kosova – 135 Bin Dolar

4 New York – 160 Bin Dolar

3 Ukrayna – 200 Bin Dolar

2 Moldova – 250 Bin Dolar

1 Singapur – 300 Bin Dolar

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi