Bugüne Kadar Yapılmış En Pahalı 10 Louis Vuitton Ürünü

Fransız markası Louis Vuitton için her halde pek fazla söze gerek yok. Her hangi bir üründe göreceğiniz “LV” amblemi, o ürünün kalitelisinin en üst seviyede ve mükemmel bir tasarıma sahip olduğunu hemen anlarsınız. Louis Vuitton genellikle her ürünü pahalıdır ve şirket prensibi olarak fark ettiyseniz hiçbir zaman indirim yapmazlar. Yani hiçbir zaman bir Louis Vuitton mağazasında “%20 Sale” ya da “İndirim” yazısı göremezsiniz. Dediğim gibi her ürünü oldukça pahalıdır ama aralarından en pahalı 10 ürün hangisi olduğunu sizlerle paylaşıyoruz.

10 Tambour Voyagez Automatic Chronograph Saat

Bu erkekler için tasarlanmış saat, 1970 senesinin yarış arabaları esinlenerek tasarlanmış. 18K pembe altın ile kaplanmış olan saatin fiyatı 31.000 dolardır.

9 Campanas Maracatu Seyahat Mobilyası

“Objects Nomades” series olarak üzerinde 11 tasarımcının çalıştığı bu seyahat mobilyalarının içersinde 11 parça ürün bulunmaktadır. Tamamen orijinal deriden yapılan bu ürünlerin toplam fiyatı 52.000 dolardır.

8 Deri Bagaj Seti 

Çoğu kişinin elinde genellikle sahtesi olan Louis Vuitton bagaj seti. Ama sahtesi olması normal çünkü bu setin fiyatı 60.000 dolar. Bu setin içinde 4 adet bavul, 1 adet kruvazör çantası, şapka ve mücevher çantası bulunmaktadır.

7 Tambour Spin Time Regatta Saat

Louis Vuitton’un bu saati denizcilerden ilham alınarak yapılmış. Mavi kadranı, kırmızı, beyaz yazıları ile denizci insanları cezbetmişler. Yalnız beyaz yerleri 18K beyaz altın olması sonucunda, saatin fiyatı 70.000 dolardır.

6 Coquille D’Oeuf Çanta

Mermer desenli, üzerinde “LV” amblemleri bulunan ama aslında yumuşak deriden yapılmış bu çantayı, tasarlamak 600 saat sürdüğü söylenmektedir. Bu sanat eseri gibi duran çantanın fiyatı 100.000 dolardır.

5 Tambour Bijou Secret Saat

Kadınlar için tasarlanmış, narin, zarif ve bir o kadar pahalı bir saat. Üzeri taşlarla süslü ve tamamen beyaz altın kaplamalı bu saatin fiyatı 120.000 dolardır.

4 Kusama Pumpkin Minaudière Çanta

Yayoi Kasuma isimli tasarımcı tarafından tasarlanan, üzerinde nadir bulunan değerli taşlarla süslü, altın kaplamı ve siyah ile sarının paralel kullanıldığı bu çantanın fiyatı 133.000 dolardır.

3 Urban Satchel Çanta

Louis Vuitton’un tasarımcıları kendilerine güvenmiş ve “biz çöpten bile ürün yaparız” demişler her halde ki, bu tasarıma sahip bir çanta çıkmış. Ama görünüsüne aldanmayın, her ne kadar çöpten bulunan malzemelerden de yapılmış olsa da bu çantanın fiyatı 150.000 dolardır.

2 Michael Clarke Büyük Bavul

Eski kriket oyuncusu olan Michael Clarke, Louis Vuitton için boyu 140 cm boyu olan, yeşil renk ağırlıklı bir bavul tasarlamış. Bavul demek ne kadar doğru olur bilmiyorum ama içerisine elbiselerinizi asabileceğiniz, araç gereçlerinizi rahat rahat koyabileceğiniz kadar geniş. Bu bavulun fiyatı ise 170.000 dolardır.

1 Steiff Oyuncak Ayı

Geldik listemizin 1 numarasına. Hepiniz çok değişik ya da çok güzel birşey bekliyordunuz ama Louis Vuitton şimdiye kadar ki en pahalı ürünü Steiff Oyuncak Ayıdır. Ayrıca dünyanın en pahalı oyuncak ayısıdır. Üzerinde Louis Vuitton markalı bir şapka ve mont giyen bu ayı açık arttırmaya çıkarılmıştır ve 2.1 milyon dolara, Kore’li Jessie Kim isminde bir kişi almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi