Dünyanın En Pahalı 10 Uygulaması

1.023

Günümüz teknolojileri hızla ilerliyor ve durdurmak imkansız. Akıllı telefonlarda bunun bir örneği. Artık telefonumuzdan ayrılamaz olduk, yemek siparişlerimizi, yol durumlarını, sosyal ağlarda gezinmeyi hatta alış veriş yapmayı bile telefonumuzdan yapar olduk. Telefonumuza uygun binlerce hatta milyonlarca uygulamalar mevcut. Bazısı işinize yarıyor, bazısını eğlenmek gülmek için indiriyoruz. Uygulamarın bazıları ücretli bazıları ise ücretsiz. Size dünyanın en pahalı 10 uygulamasını yani “application’nı” listeliyoruz.

10 iDIA – 399 Dolar

Bu uygulama veterinerler için geliştirilen bir programdır. İçersinde küçük hayvan resimleri ile dolu olan ve sizin evinizde beslediğiniz ya da sahip olduğunuz hayvanlarda oluşan hastalıklara ilk tanıyı koymak amacıyla tasarlanmıştır. Çok kapsamlı bir uygulama olmasından dolayı oldukça fazla bir ücret istenilmektedir.

9 DDS GP Yes! – 499 Dolar

Eğer bir diş hekimi değilseniz, 499 dolar çok fazla. Uygulamanın amacı diş hekimlerinin hastalarına tedavi süreçlerini, nelerin yapılıp yapılmayacağını planlı bir şekilde hastalarınıza gönderebilceğiniz bir uygulamadır.

8 The Alchemist SMS – 999 Dolar

Bu uygulamanın kitlesi, çelik veya metal geri dönüşümü yapan firmalardır. Uygulamanın açıklaması; metal veya hurda işi ile uğraşanların, envanterlerini bu uygulamaya girerler, diğer kullanıcılar ise sizin  elinizdeki malları öğrenir ve lazım olanları sipariş ederler. Bu sektörde çalışan insanlar için çok yararlı bir uygulama olduğu söylenmektedir.

7 QSFFStats – 999 Dolar

Spor severlerin almak isteyeceği cinsten bir uyguladır. Eski yılların spor istatistiklerini barındıran istediğinizde telefonunuza indirebileceğiniz, maliyeti oldukça yüksek olan bir yazılım. Bu sebepten dolayı istenilen ücrette bir o kadar fazladır.

6 BarMax CA – 999 Dolar

Harvard Hukuk Fakültesi mezunları tarafından yazılan bu programda, 50 saate yakın video ve binlerce ders notları mevcut. Bu uygulamanın yapılış nedeni ise baro sınavına girecekler için, çalışma materyallerini bir arada tutmak ve sınava hazırlamaktır.

5 MobiGage NDI – 999 Dolar

Titansan Engineering tarafından oluşturulan bu uygulamada, üretilen parçaların muayene işlemlerini otomatik olarak yapar, montaj, ölçüm gibi değerleri hızlıca size ne kadar mal olacağını MobiGage sizin için hesaplar. Tabi bu uygulama, ülkemiz için destek vermemektedir.

4 Alpha Trader – 999 Dolar

Borsa gibi para kazanmaya yönelik oyunlar oynuyorsanız veya yatırım uzmanı iseniz bu uygulama tam size göre.Gerçek zamanlı stok değerlerini size tam olarak veren, performans tablolarını daha anlaşılır ve zahmetsizce önünüze getirir, bu sayede yatırım yapma süresi azalır.

3 Agro – 999 Dolar

Çevrimdışı çalışan bu uygulama Ziraat Mühendisleri için ya da ziraat işi ile uğraşanlar için tasarlanmıştır. Bir ürün hakkında bilmek istedikleri tüm bilgilere erişilebilen, kendi mahsülünüz ile ilgili rapor, tablo gibi verileri size hızlıca sunabilen bir uygulama.

2 CyberTuner – 999 Dolar

Dünyanın büyük çoğunluğuna anlamsız gelen bu yazılım, piyano çalanlar için vaz geçilemeyen bir uygulama olmuştur. Piyano akorunu ayarlamakta 1 numaralı uygulama sayılmaktadır.

1 VIP Black – 999 Dolar

Bu ürün “Milyoner Uygulaması” olarak bilinir, bunun nedeni aslında çok bir işe yaramayan, restoranları, kişisel eğitmenleri veya özel jetlerin listesi gibi sizin pek de işinize yaramayacak özellikleri mevcut. Ancak bu uygulamayı kullanan insanlar bu kadar boş bir uygulamaya bu kadar ücret ödeyince, diğer insanların gözünde zengin bir insan olduğunuzu ispatlıyorsunuz. Uygulamayı bir kere alınca ömür boyu kullanamıyorsunuz, her yıl tekrar 999 Dolar verip yenilemeniz gerekmektedir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi