Harry Winston “Premier Monkey” Tasarımı

Dünyaca tanınmış aksesuar ve saat tasarımcısı olan Harry Winston, Çin’e göre bu sene maymun yılı olarak adlandırılan, 2016 senesi için maymun figürlü saatini piyasaya çıkarmıştır. Çin ülkesinde yaşayan zenginler için tasarlanmış olan bu lüks saat, pembe renk üzerine altın ve değerli taşlarla süslenmiş maymun figürü şeklinde tasarlanmıştır.

Toplamda sadece 8 adet üretilecek olan bu saate, “Harry Winston Premier Monkey” ismi verilmiştir. Son senelerin modası olan rose gold yani pembe altından yapılmış olan kasasının üzerine 18 karat kristal ve toplamda 2.32 karata ulaşan mükemmel kesim 57 adet elmas ile süslenmiştir. Bileği acıtmaması için saten kordon kullanılmıştır. 30 metreye kadar su geçirmediği ispatlanmıştır. Saat kolunuzun hareketi sayesinde güç sağlıyor ve 48 saate kadar bu enerjiyi muhafaza edebiliyor. Fiyatı henüz belli değil ama bu yüksek bir fiyat istenmesi olası. Sebebi ise üzerindeki değerli taşla ve altın kaplamsından dolayıdır. Sınırlı sayıda üretilmeside fiyatı etkileyeceğe benziyor.

Harry Winston Premier serisinin diğer lüks saatlerinde de oldukça iddalı. Premier serisinin diğer ürünlerinde de lüks saat çizgisini bozmayan firma, bu saatlerde de elmas ve altın kullanmıştır. Kadranı farklı farklı renklerde, yılan deseni ve kelebek deseni gibi farklı tarzlarda birçok saati mevcut. Sadece lüks saat tasarlamamakta olan Harry Winston, yüzükler, taşlarla süslenmiş kolyeler gibi kadınlara hitap eden ürünler bulunmaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi