Salvatore Ferragamo 100. Yaşını Kutluyor

543

Ünlü İtalyan mode evi Salvatore Ferragamo, 100. yaşını kutlamak için, Kolombiyalı tasarımcı Edgardo Osorio ile gösterişli bir koleksiyon ile imza attı. 100 yıl önce Amerika’da açılan moda evi, kadın ve erkek üzerine ayakkabı, çanta, aksesuar ürünler yapmaktadır. 100 yıldan beri kadın ve erkek modasına yön  veren bir firma olan Salvatore Ferragamo, 50’lerin, 60’ların, 70’lerin izlerini görmek mümkün ve bu tasarladıkları koleksiyonda 21 yüzyıl modası ile bütünleştirmişler.

100. yaşının şerefine çok gösterişli ve bir o kadar pahalı bir koleksiyon ile çıktı. Üzerinde taşlarla, tüylerle, danteller ile süslü tasarladıkları koleksiyonu, açık veya kapalı rugan, süet ayakkabı modelleri ile birleştirdiler.

The Widged Sandal modeli 995 dolar karşılığı sizin olabilir. Ya da Lace-Up Sandal modeli ve onun zarif çapraz bağlanan modeli 850 dolara karşılığında ayağınızda görebilirsiniz. Chic Bootie modeli ise kravat şeklinde tasarımı ve göz alıcı zıt renkli kumaşı ile 725 dolara sahibini beklemekte.


Kadın ayakkabısında moda öncülerinde olan Salvatore Ferragamo, gerçekten ne kadar kaliteli ve gösterişli olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi