Younow İle Para Kazanmak

687

Gelişen teknoloji ve internetin hayatımıza girmesi ile para kazanmanın pe çok değişik yolu daha ortaya çıktı. Artık akıllı telefonlar sayesinde sosyal medya ile hiç kopmayan bir bağ oluştu.

Bazı internet kullanıcıları da bunu kendi lehlerine çevirerek iş fırsatına dönüştürmeyi başardı. Bu iş fırsatlarından biri de younow ile para kazanmaktır.

Younow Nedir?

Aslında bir site olan younow, internet üzerinden bedava canlı yapılmasını sağlamaktadır. Milyonlar tarafından tanınan vine fenomenleri de bu site üzerinden yayın yapmaktadır. Ünlülerin dışında, tanınmayan kişiler de bu siteyi kullanarak şöhret olmaya çalışıyorlar. Younow adlı sitede level atlama özelliği bulunmaktadır. Yapılan her yayın kişiye tecrübe puanı kazandırır. Bu puanlarla da level atlanır. Siteden para kazanmak da mümkündür.

Younow’da Nasıl Para Kazanılır?

Yaptığınız yayınlardan kazandığınız barların yarısı sizde kalır, başka bir deyişle parayı younow sitesi ile yarı yarıya bölüşmüş olursunuz. Dolar üzerinden işlem yapıldığı için, doların yükselmesi daha çok kazandıracaktır.

Younow’a Üye Olmak İçin Ne Yapmak Lazım?

Younow’a üye olmak için facebook ya da twitter üzerinden giriş yapmak gereklidir. Siteye girdikten sonra, sağ üst kısımda bulunan sing up butonuna tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Younow’da Nasıl Level Atlanabilir?

Başkalarının yayınlarını takip edip izleyerek ya da kendiniz canlı yayın yaparak level atlayabilirsiniz. Bunun dışında yaptığınız canlı yayınlarda aldığınız likelerin size dönüşü tecrübe puanı olaraktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi