Kullanım Koşulları

luksyasamrehberi.com sitesini ziyaret etmeniz veya bu herhangi bir bilgiyi kullanmanız halinde aşağıdaki kullanım koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş olduğu anlamına gelir.

luksyasamrehberi.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür konu, hizmet, kullanma koşulları ve sitede sunulan bilgileri önceden bir duyuruya gerek olmaksızın değiştirme, güncelleme, kalıcı veya geçici olarak silme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayınlandığı süreden itibaren geçerlidir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçiler bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

luksyasamrehberi.com kontrolü altında olmayan başka sitelere link verebilir. luksyasamrehberi.com bu sitelerin içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Sitemizde virüs gibi zararlı içeriklerin olmaması için azami ölçüde tedbir almaktayız ancak teknik sorunlar yaşamanız ya da bir başka sebeple cihazlarınıza virüs geçmesi veya herhangi bir zarara uğramanız halinde, luksyasamrehberi.com olarak sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Ziyaretçi olarak olabilecek bu zararlar için gerekli önlemleri almanızı tavsiye ediyoruz.

luksyasamrehberi.com sitesi üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Bahsi geçen bu bilgiler; kişinin ad,soyad, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgidir. Kişisel Bilgiler, sadece resmi makamlarca tarafından usulüne uygun talep gelmesi takdirde paylaşılabilir.

luksyasamrehberi.com tarafından size herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı güncelleyebilme hakkını saklı tutar.

Site içerisinde bulunan bilgiler, görseller, içerikler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılmamakla birlikte sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir başka internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Ziyaretçilerin siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önermekteyiz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi