Reklam & İş Birliği

Marka bilinirliği, yalnızca erişebildiğiniz insanlar kadardır. Biz de Lüks Yaşam Rehberi ekibi olarak sizlerin marka veya ürününüzü profesyonel bir titizlik ile aynı zamanda kullanıcı gözünden bakabilmeyi planlıyoruz. Bu sayede göstermek istediğiniz ürünlerinizi ya da tanıtım yapmak istediğiniz markanızı büyütmenizi amaçlıyoruz.

Eğer siz de ürünlerinizi veya markanızı, banka, kredi ya da yatırım gibi hizmetlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

Tanıtım Yazısı

Hizmet, ürün ya da markanızın bilinilirliğini arttırmak için yazılan tanıtım yazılarıdır. Bu yazılar, bize verdiğiniz bilgiler sayesinde profesyonel editörler tarafından araştırarak yazılmaktadır. Aynı zamanda istenildiği takdir de içerikleri kendiniz yazabilir ve o şekilde bize ulaştırabilirsiniz.

Tanıtım yazısı reklamlarına Advertorial reklamlarda denilmektedir. Bu tarz reklamlar hem haber değeri taşırken hem de kendi sitenizin büyümesine yardımcı olacaktır.

Editörlerimiz tarafından yazılan içerikler SEO uyumlu olduğundan, Google ve benzeri arama motorlarında yapılacak aramalarda üst sıralarda çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Bunun dışında bu tarz reklamların yararları; eski zamanlarda Pagerank (Google tarafından verilen sayfa değeri) olan ve yeni şekli ile Domain ve Page Authority (Alan ismi ve sayfa güvenirliği) puanlarında artış sağlamaktadır.

Banner Reklamlar

Ürün veya markanızı belirli ölçülerde hareketli veya sabit şekilde hazırlanan, görsel istenildiğinde de yazı bulunan reklam çeşitleridir. Bu reklamlara kendi sitenizin bağlantısını verebilir ve daha çok kişinin sitenize girmesine yardımcı olabilirsiniz. Banner reklam çeşidi, yazı içinde, ana sayfa da veya sidebar (yan menü) kısmında gözükecektir.

Slayt Reklamları

Slayt reklamları, luksyasamrehberi.com sitesine girer girmez insanların karşısına çıkan ana sayfanın en üst kısmında yer alan reklamlardır. Aynı tanıtım yazısı reklamlarında olduğu gibi kendi editörlerimiz ya da sizin tarafınızdan hazırlanan içerik slayt kısmına eklenir. Bu sayede reklam konusu olan hizmet, ürün ya da markanız sitemize giren kişilerin ilk olarak gözüne çarpan konu olacaktır. Yazı içerisinde bulunan link (bağlantı) ile ziyaretçiler sizin sitenize yönlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Reklam vermeniz için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. İletişime geçmek için lütfen tıklayın.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi