Havada Uçabilen Kaykay

571

Günümüzün en önemli konusu bu oldu. Nereye bakarsanız bakın, bir yerde Geleceğe Dönüş filminde bugüne tarihine geldiklerini anlatan bir yazı veya resim görebilirsiniz. Akıllara gelen ilk düşünce ise, teknolojinin beklenildiği kadar ilerlememiş olması. “Nerede havada gidebilen otomobiller ya da havada gidebilen kaykaylar” sorusunu soruyoruz. Belki havada gidebilen otomobili geliştiremediler ama havada gidebilen kaykayı icat etmişler. Evet bunu yapmışlar. En azından Marty McFly’ın o zaman kullandığı uçan kaykayı artık ağzımız açık seyretmeyeceğiz.

Lexus uçabilen kaykayı yapan olan firmadır. Satışı tam olarak başlamayan bu prototip kaykay, en azından teknolojinin ilerlediğinin bir kanıtı. Gerçi teknoloji elbette ilerledi ama insanlar eskiden seyrettikleri filmlerdeki araç gereçleri günümüzde görmek istiyorlar.

Bu inanılmaz kaykay havadan yaklaşık 4-5 cm kadar yukarda duruyor. Aşağıda Lexus Kaykayının tanıtım videosunu sizlerle paylaşıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=ZwSwZ2Y0Ops

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi