Dünyanın En Pahalı Televizyonları 

1.570

Dünya genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan televizyon modelleri lüks yaşama önemli bir etkisi olduğu görülmektedir.

LG 98UB980V 98

LG 98UB980V 98 model cihaz 248 cm boyu ile bilinmekte ve 4k ultra hd televizyon imkânlarından yararlanmanın mümkün olduğu görülmektedir. 3D Smart led tv olarak bilinmekte olan bu cihaz 1300 hz frekansa sahip olması ile bilinmektedir. Ortalama olarak 70 bin lira üzerinden satışı yapılmakta olan bu cihaz 3840 x 2160 boytlar ile insanlara sunulmuş ve 98 inç boyuta sahip olması ile bilinmekte olan bu ürün ezici bir sinema deneyimi elde etmek isteyen bireyler tarafından tercih edilmektedir.

Samsung UE 78JS9500

Samsung UE 78JS9500 model cihaz smart bir cihaz olarak bilinmekte ve hd bir görüntü kalitesinin elde edilmekte olduğu 3D curved tv olarak insanlara sunulmuş olması ile bilinmektedir. Ortalama olarak 27 Bin lira civarında bir satışa sahip olması ile bilinir. 78 inç bir görünüme sahip olması ile bilinmekte olan bu ürün ultra hd etkiye sahip olması ile bilinir ve usb multi medya özelliklerine sahip olması, çerçevesi bulunmuyor olması ve dâhili uydu alıcısı olması ile smart tv özellikler sayesinde etkin sonuçların elde edilebiliyor olduğu görülmektedir.

 

VESTEL 3D SMART 48FA8200

VESTEL 3D SMART 48FA8200 model cihazları tercih edecek olan bireyler 122 ekran led tv imkânlarından yararlanabilmektedir. 48 inç boyuta sahip olması ile bilinen bu cihaz ile beraber full hd bir görüntü kalitesi elde etmenin mümkün olduğunu bilmektedir. Slim led panel ekrana sahip olması ile bilinen bu cihaz görüntü iyileştirme imkanına sahip olması ile bilinir ve 3d görüntü kalitesi ile beraber etkin sonuçlar elde etmenin mümkün olduğunu görecek ve entegre hd uydu alıcı etkisinden iyi bir şekilde yararlanmanın mümkün olduğunu görebilirsiniz. Pixellence özelliklerinden yararlanmanın mümkün olduğu ve 2 boyuttan 3 boyutlu geçişlerin mümkün olduğu bilinmektedir. Vestel marka ürünlerin yerli üretim olması ve kalite bir görünüm elde ediliyor olmasından dolayı insanlar tv izlerken keyif almaktadır.

Sony 84 inch 4K Ultra HD

Sony markası tarafından üretilmekte olan bu cihaz ifa 2012 fuarı ürünleri arasında yer almış ve 84 inç ekran boyutu ile beraber 4k ultra hd görünüm elde edilmekte olan bir yapıya sahiptir. Günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan ultra hd televizyon ekranlarından iyi bir şekilde yararlanmanın mümkün olduğu görülmektedir. Ürün üzerinde yer alan motionflow xr 800 özelliklerinden yararlanmak mümkündür. İyi bir izleme etkisi elde edebilecek ve harici diskler üzerinden de iyi bir şekilde usb port kullanımı sağlamak mümkün olacaktır.

 

Panasonic TH 55 LFV50

Panasonic TH 55 LFV50 modeli günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan cihazlar arasında bilinir. Yüksek kaliteli bir parlaklık etkisine sahip olması ile bilinen bu cihazlar 55 inç boyutuna sahip olması ile bilinir ve ekran yerleştirme imkânına sahip olunacak olan bu ürün ile beraber led aydınlatma kullanımı mümkündür. Siyah bir üreme ya da karanlık alanlarda da muhafaza etme imkânına sahip olacaksınız. Keskin görüntüler elde etmenin mümkün olduğu ve geniş bir görüş açısı elde edeceğiniz mümkün olmaktadır. 1×1 ile 5×5 arasında bir görüntü elde edebileceğiniz bu sistem ile beraber çoklu ekran sistemlerinden iyi bir şekilde yararlanmanın mümkün olduğunu görecek ve büyük mekânlar üzerinde de iyi bir şekilde görüntü elde etmenin mümkün olduğunu analiz edebileceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi