Filmlerde Takılan En Pahalı 10 Saat

1.090

Filmler, günümüzde reklam sektörünün en gözde ortamları. Reklamcılar biliyorlar, izleyen kitlesinin yarısı filmin konusunu incelerken diğer yarısı filmde oynayan oyuncuların neler giydiklerini, neler içtiklerini önemsiyorlar. Bu nedenle “bu programda ürün yerleştirme kullanılmaktadır” gibi uyarılar çıkıyor ve izleyici kitlesini daha da meraklandırıyorlar.

Ama bir taraftan bakarsak, filmin konusu vasat seviyede bile olsa, filmin oyuncuları, kullandıkları otomobiller, giydikleri markalar, yedikleri yemekleri ön planda tutarak filmi daha cezbeder hale getiriyorlar. Buna örnek olarak daha önce yazdığımız bir konu verilebilir. “Filmelerde Parçalanan En Lüks 9 Araba”

Bu yazımızda sizlere filmlerde takılan en pahalı 10 saati listeliyeceğiz.

10 Men in Black 3 – Hamilton Ventura

Men in Black serisinin son filmi olan 3’te, Will Smith ve Tommy Lee Jones aynı marka ve aynı model, Hamilton Ventura XXL isimli modeli kullanmaktadırlar. Bu saatin fiyatı ise 1.345 dolardır.

9 Miami Vice – IWC Aquatimer

Jamie Foxx’un rol aldığı bu filmde, Miami’de polis olarak çalışan bir adamı canlandırmaktadır. Bu filmde Foxx IWC Schaffhausen Aquatimer model saat kullanmakta ve bu saatin fiyatı 5.790 dolardır.

8 Skyfall – Omega Seamaster

Son Bond filmi olan Skyfall karizmatik oyuncu Daniel Craig, Omega Seamaster marka saat kullanmaktadır. Bu saat fiyatı 5.950 dolar civarındadır.

7 Le Mans – TAG HEUER Monaco

Steve McQueen’in rol aldığı bu aksiyon filminde, McQueen TAG HEUER ‘in Monaco modelini kullanmıştır. Bu saatin fiyatı 6.500 dolardır.

6 Friends with Benefits – Breitling Chronomat

Mila Kunis ve Justin Timberlake’i baş rollerde gördüğümüz bu romantik komedi filminde, Timberlake Breitling marka Choronomat 44 B01 modelini kullanmaktadır. Saat fiyatı 7.500 dolardır.

5 Dr. No – Rolex NATO

Bond filmleri arasında yer alan Dr. No’da, Sean Connery ve Ursula Andress  rol almaktadır. Sean Connery kullandığı Rolex marka NATO Submariner modeli 10.500 dolardır.

4 The Lincoln Lawyer – TAG HEUER Carrera

Oscar ödüllü oyuncu Matthew McConaughey, avukatı canlandırdığı filmde TAG HEUER Grand Carrera Chronometer saati kullanmaktadır. Bu saatin günümüzde 11.500 dolar fiyatı bulunmaktadır.

3 Fast and Furious – Jaegar LeCoultre Deep Sea

Geçtiğimiz senelerde trafik kazasında kaybedilen yakışıklı oyuncu Paul Walker’ın yanı sıra Vin Diesel ve Dwayne Johnson’da yer aldığı bu 7 serilik aksiyon dolu filmde, Paul Walker’in Jaeger LeCoultre Deep Sea Chronograph saatinin fiyatı 17.500 dolardır.

2 Wall Street: Money Never Sleeps – IWC Da Vinci

Eskiden hüküm giymiş bir brokerı canlandıran Michael Douglas, IWC Da Vinci Perpetual Calendar Edition Kurt Klaus saatini kullanmıştır. Bu saatin fiyatı 33.000 dolardır.

1 The Bourne Legacy – IWC Pilot Double

Aksiyon ve casusluk kategorilerinde kendinde söz ettirmiş olan Bourne Serisinin son filmi The Bourne Legacy’de, başrol oyuncusu olan Jeremy Renner, IWC Pilot’s Double Chronograph Edition Top Gun saatini kullanmaktadır. Bu saatin fiyatı 42.000 dolardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi