Kurukafa Desenli iPhone 6

549

Dünyanın ilk sınırlı sayıda üretilmiş ve üzerinde değerli taşlar bulunan iPhone 6 “Mana Skull” ilk görüntüleri yayınlandı. 18 ayar altın kasaya sahip olan bu iPhone modeli sadece 50 adet üretileceği söylenmektedir.

Altın rengi olarak satılan diğer iPhone modelleri ile karıştırmayın, Mana Skull modelinin kasası tamamen altından yapılıştır yani rengi orijinal diyebiliriz. Şirket ilk kez üretilen lüks iPhone modelinin kendilerinin yaptığının altını çizerek, kendi şirketlerinin insanların akıllarına kazınmasını istemektedirler.

Şirketin kuruluş amacı son teknoloji ürünlerini, platin, altın, elmas gibi değerli mücevherlerle tasarlayıp, kendi stillerini dünyaya tanıtmak. Bu plan dahilinde 18 ayar altın kaplama ve üzerinde toplam 10.2 karat siyah elmas, sarı elmas ve pırlanta işleyerek tasarımlarını gerçekleştirmişler. Daha öncede belirttiğim gibi yalnızca 50 adet üretilcek olan bu modeli almak istiyorsanız, 3-4 ay önceden sipariş vermeniz gerekmektedir ve sadece iPhone 6 128gb modeline bu işlemi gerçekleştirmektedirler.

Aldığınız Mana Skull iPhone modeli standart kutusunun dışında, özel dizayn lüks bir kutu ile size teslim edilmekte ve içersinden çıkan kulaklık gibi aparatları da yine değerli taşlarla süslenmiş ve altın kaplama işlemleri aparatlar üzerinde de gerçekleştirilmiştir. Toplamda 320 saat harcanarak yapılan bir iPhone 6 modelinin, ilk satışı 2015 yılının Nisan ayında yapılacaktır.

Son çıkan iPhone 6s içinde bir planlarının olduğunu söyleyen şirket yetkilileri, yapacakları tasarımı söylemeyerek merak uyandırmayı başarmışlardır. Mana Skull iPhone 6 modelinin ne kadar olduğu açıklanmadı ama oldukça yüksek bir fiyattan satılacağını söylemek kesin gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi