Paraya Para Demeyen En Zengin 7 Instagram Ünlüsü

890

Gün geçmiyor ki internette bir zenginle karşılaşmayalım. Sosyal paylaşım dediğimiz, eskilerin paparazzisi, uçan kuş programlarının bence bitmesine neden olan başlıca etkendir. Artık kimse televizyon seyretmek istemiyor, bir ünlünün neler yaptığını görmek, nerelerde gezdiğini görmek artık sosyal paylaşım sitelerinden çok kolay öğrenilebiliyor.Hal böyle olunca gizli kalmış  zenginler de bir bir açığa çıkmaya başladı. Sizler için, belkide arkalarından bir kamyon dolusu laf edeceğiniz 7 Instagram zenginini listeliyoruz.

@petermbrant

Mankenlik sektöründe olduğunu anladığımız bu ünlümüzün, çok geniş bir çevresi olduğundan hiç şüphemiz yok. Paris Hilton ile samimiyeti ortada. Emin olun yanındaki Paris Hilton.

@drewmacsays

Los Angeles’de yaşayan Instagram’ın yakışıklı zengini.

 @lordeleem_offical

Ailesinin petrol zengini olduğu kesin olan, Lord Aleem’in youtube kanalı da mevcuttur. Bu kanalda araçlarıyla çektiği videoları paylaşmaktadır.

@chrystan_x

Malezyalı bu zengin, hobileri arasında dünyayı dolaşmak varmış ama uçak ve yat ile.

@storeyschifter

Annesi bir moda yazarı ve babası moda endüstrisinde üst düzey bir danışman olarak görev alıyor. Bundan sebep, oldukça büyük bir giysi dolabına sahip.

@itslavishbitch

17 yaşındaki bu baba parasının dibine vurmuş bir kardeşimizdir.Bu kardeşimiz instagram da  para, telefon, araba ve daha birçok gösterişli resimlerini paylaşmaktan hiç çekinmediğini söyleyebiliriz.

@danbilzerian

Bu şahsı anlatmamıza gerek yok, herkesin en çok bildiği insanlardan biridir. Profesyonel poker oyuncusu olan Blizerian, lükse olan merakını, arabalarını, yatlarını, evlerini -gerçi ev demeye bin şahit lazım – silahlarının  ve eğlence hayatının hemen hemen tüm anlarını Instagram da paylaşmaktadır. Dan Bilzerian’ ın kendine özel tankı bile bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Tamam Daha Fazla Bilgi